Blog
5 najlepszych szamponów odżywczych dla włosów cienkich bez objętości

Cienkie włosy pozbawione objętości? Mamy na to sposób! Sprawdź nasz ranking Top 5 szamponów do cienkich włosów!

Naturalne ekstrakty, połączenia, jakich się nie spodziewasz i… zachwycające efekty. Nie jesteś w raju (choć prawie), trafiłaś pod skrzydła Hairstyler’a! Gotowa na solidną dawkę wiedzy i zestawienie najlepszych szamponów dodających objętości? Zaczynamy!

Czytaj dalej5 najlepszych szamponów odżywczych dla włosów cienkich bez objętości
KOLORYZACJA W DOMU - ZRÓB TO SAMA!

Koloryzacja DIY – poradnik. Co w głowie, to i na! Chcesz samodzielnie pofarbować włosy?Sprawdź, jak się do tego przygotować.

Kiedy chcesz mienić coś w swoim wyglądzie, z reguły pada – farba – na włosy. Skoro do salonu fryzjerskiego nie możesz wybrać się, kiedy dusza zapragnie, to trzeba radzić sobie samej! Efekt błyskawiczny, ale czy PRO? Nie zawsze, niestety. Znasz to uczucie, kiedy zamiast opadającej szczęki z zachwytu, opadają ręce – z rozpaczy? KOSZMAR, ale na szczęście można mu zapobiec.

Czytaj dalejKOLORYZACJA W DOMU - ZRÓB TO SAMA!
NAJLEPSZA PROSTOWNICA DO 300 ZŁ

Idealnie proste włosy? Pewnie świeżo od fryzjera? No way! Chwilę po stylizacji prostownicą za mniej niż 300 PLN. Zainteresowana?

Jak to jest, że posiadaczki prostych włosów tak ochoczo je kręcą, a kobiety z lokami robią wszystko, by je wyprostować? Na to pytanie nie znamy odpowiedzi – mamy jednak sprzęt, który umożliwi natychmiastową metamorfozę! Od Julii Roberts po Ninę Dobrev w kilka chwil? Tylko z odpowiednią prostownicą! Na co powinnaś zwrócić uwagę, wybierając sprzęt do 300 PLN? Podpowiadamy!

Czytaj dalejNAJLEPSZA PROSTOWNICA DO 300 ZŁ
NAJLEPSZA MASZYNKA DO 300 ZŁ

Profesjonalna stylizacja męskiej fryzury w domowym zaciszu? To możliwe! Sprawdź, na co zwracać uwagę i znajdź idealną strzyżarkę za mniej niż 300 PLN!

Przyjęło się, że to kobiety są głównymi klientkami zakładów fryzjerskich. Koloryzacja, modelowanie i cięcie damskich włosów to nie lada sztuka! Wymagania panów w zakresie modnej fryzury również wzrosły, sprawiając, że producenci maszynek do włosów udoskonalają swoje urządzenia. Dodają im nowe funkcje, dzięki którym pielęgnacja męskiej fryzury jest jeszcze prostsza, wygodniejsza i co najważniejsze – maksymalnie satysfakcjonująca.

Czytaj dalejNAJLEPSZA MASZYNKA DO 300 ZŁ
JAK DBAĆ O ZAROST?  5 KOSMETYKÓW POCZĄTKUJĄCEGO BRODACZA

NARESZCIE. Spoglądasz w lustro, a w odbiciu ona. Twoja BRODA. Nie jakiś tamugrzeczniony zarost. BRODA. Jak samemu ją pielęgnować?

Stało się. Dołączyłeś do braci Brodaczy. W ciągu kilku tygodni Twój zarost przerósł sam siebie, osiągając długość dobrych kilku centymetrów.Patrzysz to na brodę to na siebie. Patrzysz intensywnie. Ale podziw nie przychodzi

 

Czytaj dalejJAK DBAĆ O ZAROST? 5 KOSMETYKÓW POCZĄTKUJĄCEGO BRODACZA

5 produkt(ów)

Pokaż na stronę